Начало

РЕКЛАМА

Banner
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ PDF Print E-mail
Таня П. Манева   
Tuesday, 23 February 2016 00:00
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ
picture_21
НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИИвана Колева – 4в клас – рецитаторски конкурс
bwd 01/21 start stop 
fwd

НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ

 

ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС, посветен на Яворов - "Онуй, което нося в душата си”, 5 - 12 клас:

1-ва възрастова група V-VIII клас:

I място – Никола Милушев Кадиев - Vб клас, за есето "Вълшебството на книгата";

II място – Десислава Пламенова  Илиева - Vб клас, за разказа "Случка до реката";

III място – Жаклин Ивайлова Жекова - Vб клас, за разказа "Един ден в Родопите";

Поощрителни награди за есетата на: Анастасия Христова Христозова – VIб клас; Димитър Стоянов Джуров – VIб клас; Радост Георгиева Минчева – VIб клас.

 

2-ра възрастова група - IX-XII клас

I място – Светослава Дженева Атанасова – XIб клас, за разказ;

II място Пелагия Димова  Славчева – Xв клас, за импресия

 

РЕЦИТАТОРСКИ КОНКУРС ПО ЯВОРОВА ПОЕЗИЯ

1-ва възрастова група I – IV клас

I място – Атанас Иванов Петров – IVв клас;

II място Ивана Ангелова Колева – IVв клас;

III място Карина Стефанова Маринова –Iв клас;

Поощрителни награди: Теолина Руменова Тунанова – IVв клас и Дария Дачкова Георгиева – IVв клас.

 

2-ра възрастова група - V-VIII клас

I място – Мартин Тихомиров Танев – V клас;

II място – Димитър Стоянов Джуров – VIб клас;

III място – Катерина Манчева Тонева – V клас

Поощрителни награди: Анна Танева Колева - VIв клас и Михаела Миленова Чонос – V клас

 

3-та възрастова група - IX-XII клас

I място – Иван Делиянов Иванов – IXa клас;

II място – Дияна Иванова Костадинова - Xв клас;

III място – Наталия Радостинова Манева - Xв клас.

 

КОЛЕДНА РИСУНКА

Начална степен

I място – ІVб клас – получават Колективна награда;

II място – Пресияна Миленова Нанева - ІІа клас;

III място – Йоанна - Мария Петрова Петрова - Iа клас.

 

НАГРАДИ ЗА УЧЕНИЦИ ОТ СИП – ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО С ХУДОЖНИК ЕЛЕНА ПОНЕВА

1-ва възрастова група I – IV клас:

I място – Ивана Ангелова Колева - ІVв клас;

II място – Христина Иванова Христова - ІІІб клас;

III място – Катрин Петрова Калева - ІІб клас.

 

2-ра възрастова група - V-VIII клас:

I място – Анастасия Христова Христозова - VІб клас;

II място – Станимира Неделчева Неделчева - VІб клас;

III място – Мартина Генова Стоянова - Vб клас.

 

3-та възрастова група - IX-XII клас:

 

I място – Светослава Дженева Атанасова - ХІб клас;

 

КОНКУРС "КОЛЕДНА КАРТИЧКА", ОРГАНИЗИРАН ОТ ГОСПОЖА МИМИ ГЕОРГИЕВА

I място – Радина Господинова Митова - VІІв клас;

II място – Бойко Радостинов Тодоров - Vб клас;

III място – Десислава Пламенова  Илиева - Vб клас.

 

ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС  "МОЯТА КОЛЕДА"

Поощрителна награда за разказа на Патрисия Генчева - XIа клас.

 

КОЛЕДНА ЗАДАЧА

I място – Стефан Василев Петров - Хв клас и Иван Панайотов Желязков - Хв клас.

 

НАГРАДИ ЗА ПОСТИГНАТИ НАЦИОНАЛНИ И МЕЖДУНАРОДНИ УСПЕХИ ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2014/2015 ГОДИНА

Ръководството на СОУ "П.К.Яворов" поздравява всички, които са положили труд, усилия и са успели в начинанието си. Поздравления и за завършилите вече ученици от випуск 2015 – Христина Колева, Станислав Атанасов, Жоана Жекова, Радостина Милева и Николета Колева,  които достигат национално ниво на олимпиадата по химия.  Браво! Успехите на учениците са успехи на училището и техните учители и художествени ръководители.

 

1. Александра Красимирова Костадинова - Хб клас; Стефка Неделчева Драголова - Хб клас; Елена Николаева Димитрова - Хб клас; Зорница Петкова Иванова - ХІІа клас получиха голямата награда в Националния конкурс "Моят град - облик на развитието" с видеофилма си "Обичам те, Чирпане!"

 

2. Иванка Живкова Митева - ІХа клас, участничка в Национален исторически конкурс, град София, посветен на "70 години от Холокоста" 07.06.2015 г. получава ІІ място

 

3. Пелагия Димова Славчева  - Х в клас - участничка в Национален младежки литературен конкурс "И ти си в менe - ти, Родино моя”, гр. Чирпан получава ІІ място за стихотворението си.

 

4. Елмира Иванова Танева - Vа клас /възпитаник на Тим Тийн театър/-Национален рецитаторски конкурс, гр.Чирпан, получава Специалната награда на Арменското посолство и Национален рецитал-конкурс по творби на Яворов, град Поморие, където печели Специалната награда на фондация Яворов.

 

5. Анелия Ангелова Кроснева-XIIв клас /възпитаник на Тим Тийн Театър/-2-ро място в трета възрастова група на Национален рецитаторски конкурс, гр.Чирпан

 

6. Благодарствена грамота за Юношески туристически клуб "Самодивец" при СОУ "П. К. Яворов" Чирпан за спечелените Първо място на Национален преглед на туристическите дейности - Копринка 2015 и Приз "Кристален еделвайс".

 

7. Първо място за Танцов състав "Тракийска броеница" на Общинския преглед на художествената самодейност, Чирпан 2015г. в раздел танцови състави до 16 год. и

второ място на Национален танцов фестивал - конкурс "Надиграване в Чирпан" - във втора възрастова група и Специалната награда на кмета на Община Чирпан.

 

8. Национален театрално-танцов фестивал, град Благоевград. Две специални награди за хореография и актьорско майсторство за момичетата и момчетата от Тракийска броеница и Тим Тийн Театър.

 

9. Савина Щилянова  Щерева - ХІб клас -Международен конкурс за руско творчество "Пусть всегда будет солнце":  Второ място място от първи етап

 

10. Михаил Георгиев Парков - ХІ а клас:

Национален шампион по "Киокошин" - София 2015 г.

ІІІ място - Европейско първенство - град Берлин

І място - Регионално първенство - град Талин

ІV място - Първенство на Руската федерация - град Москва

 

Благодарствена грамота от ръководството на училището. Получават я екипите от ученици и учители, които по повод патронния празник визуално отразиха училищният живот на профилите, използвайки видео и други мултимедийни формати.

nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016nagradeni2016

Last Updated on Saturday, 09 April 2016 07:41
 

Търсене в сайта

Подобни статии



Архив

Най-четеното

Посетители

tumblr site counter
Посещения/Статистики

Първолачета

IPv6 Certification Badge for chvdr

Секции


Powered by SOU P.K. Iavorov - Chirpan. All Rights reserved. 2011-2013 Copyright, (c). http://support.chirpan.info. Designed by: Joomla themes prado Valid XHTML and CSS.